Peter Baránek

Informácie o nás

Firma SEDGE - Baránek Peter bola založená roky dozadu práve Petrom Baránkom, ktorý sa rybolovu venuej od svojho detstva a sen o jeho vlastnom rybárskom obchode sa stal skutočnosťou. Za približne 20 rokov snahy a tvrdej práce sa firma SEDGE stala jedným z najlepších rybárskych obchodov na Slovensku. Peter Baránek sa počas týchto rokov aktívnyne podieľal nielen na tvorbe svojej predajne, ale aj na reprezentovaní svojho obchodu na rôznych podujatiach športového rybolovu. Peter je niekoľkonásobný majter Slovesnka, dlhoročný člen Slovenskej reprezentácie a dokonca v roku 2009 so svoím tímom vyhrali Majstrovstvá Sveta! O jeho úspechoch by sme mohli hovoriť naozaj dlho o čom svečí aj neskutočné množstvo pohárov a medajlí, ktoré má rodina Baránkovcov v doma a časť z nich môžeme vidieť aj v predajni v Trenčíne. Ale dosť bolo o úspechoch, poďme na predajňu.

Predajňa v Trenčíne je naozaj na veľmi vysokej úrovni, nájdete tam všetko, čo potrebujete a o čo by ste mohli mať záujem. Oblečenie, obuv, udice, navijáky, krmivá, nástrahy, kreslá, lehátka, člny, motory, plaváky, olovká, háčiky, prívlač, feeder, kaprárčina a mnoho iného. K tomu všetkému odborné poradenstvo a pomoc aj pre menej skúsených rybárov, ktorý ešte len začínajú alebo sa v danom obore dostatočne nevyznajú.  Široký sortiment ponúkaný na každý druh lovu vás určite poteší a vyberiete si práve to, čo považujete za najlepšie. Takisto vás určite potešia rôzne zľavy a akcie na vybraný tovar. Prídite nás navštíviť ešte dnes!

Otváracie hodiny:

Pondelok:    08:00 - 18:00

Utorok:       08:00 - 18:00

Streda:       08:00 - 18:00

Štvrtok:      08:00 - 18:00

Piatok:        08:00 - 18:00

Sobota:      08:00 - 12:00

Nedeľa:      zatovrené

E-shop vznikol z jedného veľmi jednoduchého dôvodu. Slovensko je síce malá krajina, no cestovať kvôli pár drobnostiam z našej predajne niekoľko desiatok až stoviek km nám príde zbytočné a chceme vám pomôcť. Vďaka tomuto e-shopu si od nás môžete objednať čokoľvek, čo sa vám páči a čo potrebuejte a my vašu objednávku ihneď zazanmenáme a ak je tovar v predajni, okamžite vám to zabalíme a odošleme. Vám stačí pár klikov na internete a my zariadime všetko ostatné. Na našej stránke nájdete každý jeden produkt z predajne, takže z pohodlia domova budete mať pocit akoby ste nás práve navštívili. Tešíme sa na vaše objednávky a veríme, že budete s našimi službami spokojný.

Kto sme?

História projektu

História firmy SEDGE je naozaj dlhý príbeh. Avšak poďme si priblížiť históriu vzniku tejto webovej stránky. Pôvodný návrh na založenie internetového obchodu sme vytvrotili už v roku 2010, avšak kvôli nedostatku času a množstvu práce s inými vecami nebolo možníé s celým projektom začať. Dlho sa nič nedialo, až som sa rozhodol, že som dosť starý na to aby som začal otcovi pomáhať sám na vlastnú päsť a ukázal mu výhody spojené s vedením internetového obchodu. Chcelo to pár hodín rozhodovania o tom, ako e-shop vytvoriť, pomocou ktorého programu začať, zvážiť všetky ponuky a vybrať si tú najvhodnejšiu pre tento typ obchodovania. Veľmi veľa času zabrala tvorba a úprava grafiky stránky, pretože niesom programátor ale len bežný užívateľ počítačov ako všetci ostatný. Rozhodol som sa však, že to dokážem a venujem tomu toľko času, koľko bude treba. Po nekonečnej práci s dizajnom stránky som začal plniť e-shop tovarom z obchodu môjho otca a pokračujem v  tom dodnes. Denne aktualizujem stránku, zháňam informácie zo sveta rybolovu práve pre vás a vašu spokojnosť. Myslím, že v súšastnosti sa náš e-shop dobre rozbieha a získava si stále viac a viac zákazníkov a to bolo aj jeho účelom. Postupom času sa z môjho plánu stala rodinná záležitosť, internetový obchod potreboval "hlavu" a tou sa stala Zdena Baránková (manažérka obchodu), správcom ostal naďalej (ja) Rastislav Baránek a celý projek funguje aj vďaka otcovej firme SEDGE a to nás všetkých spojilo a naučilo nás to spolupracovať. Myslím, že v súšasnosti sme vďaka tomu pripravený poskytovať vám tie najlepšie služby v oblati rybárskych potrieb. Vitajte na našej stránke!

Naši užívatelia

Cieľom našej stánky je osloviť vás (zákazníkov) a ukázať vám, čo ponúkame a čo by vás mohlo zaujať. Snažíme sa mať v predajni a na sklade všetko čo bežný rybár potrebuje k úspešnému lovu ale aj omnoho viac. Na našej stránke si určite vyberú tzv. hobby rybári, ale určite aj rybári, ktorí berú rybolov viac ako len koníček. Široká ponuka produktov od klasických až po špecifické a ojedinelé  sú našou prednosťou. Takisto sa snažíme našim zákazníkom radiť aby si vedeli správne vybrať podľa ich potreby, pretože pokojný zákazník je to, čo je pre nás najdôležitejšie. Takže lovíte kapre? Pstruhy? Drobné ryby? Alebo dávate prednosť vláčeniu? Je to jedno, pre každú skupinu rybárov tu totiž máme niečo, čo vás osloví, zaujme, alebo vám chýba vo vašej rybárskej výstroji. Neváhajte a nakupujte, super ceny a kvalitné produkty  čakajú na vás!

Vyhľadávanie

Kontakt

SEDGE BARÁNEK PETER Šoltésovej 1995
911 01 Trenčín-Sihoť
Slovensko
0905600240
0907986657
0915101969
https://www.facebook.com/sedgebaranek/

Registrácia účastníka

Vyplňte prosím nižšie uvedené údaje: